Kayıt Bilgileri


Kıymetli Velilerimiz;

        Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne , eğitim ve öğretim çalışmalarını  artırarak devam ettirmektedir. Bu  çalışmalar kapsamında 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında  anaokulu olarak başladığımız  özel okul çalışmalarımıza,  2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu açarak yeni bir boyut kazandırdık. Rabbimize şükürler olsun ki , 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzun hizmete açarak  çalışmalarımıza , hayırlı bir nesil yetiştirmek duası ve gayretiyle devam etmekteyiz.

          2020 Mart ayından bu yana hepimizin hayatında farklı bir dönem başladı. Bizlerde 13 Mart 2020 tarihinden itibaren eğitim faaliyetlerimizi zorunlu olarak uzaktan eğitime taşıdık.  Fakat  kurum olarak okulda yüz yüze eğitimde göstermiş olduğumuz emek ve gayretten hiçbir şekilde ödün vermeyip bu süreci de verimli bir şekilde başarı ile tamamladık. Bu süreçte bizi yalnız bırakmayan ve her türlü fedakarlığı gösteren tüm velilerimize teşekkür ediyoruz.

         Her  gün,  yeni teknolojik ve bilimsel  gelişmelerin konuşulduğu , izlenildiği , araştırılıp , öğrenildiği , hızla değişen  dünyamızda ,  her yönden gelişmiş  donanımlı bireylerin yer alması, eğitim ve öğretimin çok küçük yaşlardan itibaren en güzel şekilde verilmesi ile mümkün olacaktır. Bu gerçeğin ışığında , bizler de   topluma  kendini her yönden geliştirmiş , donanımlı  , geniş bakış açısına ve yorumlama kabiliyetine sahip, milli ve manevi değerleri özümsemiş bir neslin yetiştirilmesi gayreti içerisinde hangi şartlarda olursa olsun eğitim-öğretim çalışmalarımıza  en güzeliyle devam etmekteyiz.  

       Bir insanın bu dünyada sahip olabileceği en değerli varlığı çocuklarıdır. Hepimizin çabası ve  endişesi çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmektir. Çocuklarımıza sağlayabileceğimiz en önemli mirasın eğitim olduğu unutulmamalıdır.  İyi bir eğitim almış ve kendine güvenen çocukların , gelecekte iyi yerlerde olacaklarına ve hedeflerine  ulaşacaklarına  inanıyoruz. Bu düşünceye önem veren   ailelerin elbette   iyi eğitimcilerin   bulunduğu , maddi imkanların daha etkin var olduğu ve en üst düzeyde kullanıldığı  eğitim  kurumlarını  araştırmaları , çocuklarını uzman ellere teslim etme gayreti içerisinde olmaları kaçınılmaz olacaktır. Kurumumuzu tanıyan siz velilerimizin de bildiği üzere okulumuzun bulunduğu eğitim kompleksimizin maddi imkanları , fiziki şartları oldukça üst düzeydedir. Eğitim Kompleksimiz içinde yer alan  spor salonları, yüzme havuzu, konferans salonu , okul binamızda yer alan kütüphane , deney atölyesi , hayat atölyesi, bilgisayar atölyesi görsel sanatlar atölyesi ,oyun odası, sinema salonu  ,  yabancı dil sınıfları , değerler eğitimi sınıfları ,  yemekhane  ve diğer tüm birimlerimiz öğrencilerimizin en güzel hizmetleri alabilecekleri şekilde hazırlanmıştır. Tüm birimlerimizde pandemi dolayısıyla gerekli tedbirler alınmış, kullanıma dair  planlamalarımız Sağlık Bakanlığı'nın ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirttiği hususlara dikkat edilerek yapılmıştır. Velilerimizin önerileri, öğrencilerimizin ihtiyaçları  doğrultusunda her dönem yenilikler ile yola devam ediyoruz.

      Hedefimiz , geleceğe güvenle bakan , zihinsel ve fiziksel tüm yönleriyle gelişmiş , milli ve manevi değerlere sahip , akademik başarısı üst düzeyde olan , vatanımıza milletimize hayırlı hizmetler verecek ,değerlerine sahip  bireyler yetiştirmek ve  çocuklarını büyük bir güven duygusuyla bize emanet eden  tüm velilerimizin,  evlatları ile ilgili  güzel dualarının gerçekleşmesine vesile olabilmektir. İnşallah bizler ve bizim gibi tertemiz ve iyi niyetlerle yola çıkan , kendini eğitime adayan anneler- babalar, öğretmenler  , eğitim için canla başla çalışan herkes  , attıkları tohumların filizlendiğine ,  verimli meyve verdiklerine şahid olurlar.

Bu vesileyle bizimle yola çıkan, kurumumuzu  özellikle pandemi döneminde de tercih eden  tüm velilerimize teşekkür ediyorum. Rabbimiz bu güvene layık olmamızı nasip eylesin.

Kıymetli Velilerimiz; 2021- 2022 öğretim yılı kayıtları 15 Ocak 2021  itibariyle başlamıştır. Sınırlı sayıda kontenjanımız bulunduğunu özellikle hatırlatmak istiyorum. Sizinle başladığımız bu güzel eğitim yolculuğunda birlikteliğimizin devamını diliyor , kayıt yeniletmek isteyen velilerimizin  veya yeni kayıt yaptırmak isteyen velilerimizin avantajlı fiyat ve taksit imkanlarından  faydalanmalarını bekliyor, yeni kayıt döneminin hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.

Selam ve Dua ile.

01/02/2021

Mustafa Ertürk

Okul Müdürü

 

 2021 - 2022 ÖĞRETİM YILI

KAYIT ÜCRETLERİ

KAYIT TÜRÜ

EĞİTİM + YEMEK

ORTAOKUL

                          33.000,00

İLKOKUL

                          31.000,00  

ANASINIFI

                          20.500,00  

 

                                                                                    ERKEN KAYIT İNDİRİM ORANLARI

 

ERKEN KAYIT TARİHİ

ERKEN KAYIT İNDİRİMİ

PEŞİN İNDİRİMİ

 ŞUBAT

15%

8%

MART

13%

7%

NİSAN

11%

6%

MAYIS

9%

5%

HAZİRAN

7%

4%

TEMMUZ

5%

3%

AĞUSTOS

-

3%

EYLÜL

-

3%

 

  • Yemek ve KDV fiyatlarımıza dahildir.
  • Kayıt esnasında kayıt tutarının %10' u peşin olarak ödenir.
  • Taksitler Mayıs 2022 tarihine kadar yapılır.
  • Kardeş indirimi  %5 tir.
  • 2020-2021 Öğretim yılına ait taksitleri devam eden öğrencilerimiz kayıt yenilemeleri halinde,  yeni döneme ait ödemelerine,  devam eden taksitleri bittikten sonra başlayabileceklerdir.
  • Anasınıflarında kitap+kırtasiye ücreti 900 TL'dir, kayıt esnasında peşin olarak tahsil edilir.
  • Mevcut öğrencilerimizin 30 Haziran 2021 tarihine kadar kayıtlarını yenilemeleri gerekmektedir,
  • Kontenjan dolması durumunda kayıt yenileme yapılamayacaktır.
  • Özel Eğitim Kurumları Yönetmeliği gereği elden para tahsilatı yapılmayacaktır.