Servis Hizmeti


1. Ulaşım, okulumuz bünyesinde bulunan servisler tarafından sağlanır. Servislerimizin tüm denetimleri okulumuz tarafından yapılmakta, araçlarda emniyet kemeri ve servis hostesi bulunmaktadır.


2. Servis kullanacak öğrencilerin adres bilgileri kayıt esnasında Okul Müdürlüğü'ne veli tarafından bildirilir. Servis görevlileri öğrencileri evlerinin önünden ilgili kişilerden alıp, ilgili kişiye teslim eder.


3. Servis kullanan öğrenciler, ders başlamadan önce okulda olacak biçimden evden alınırlar.


4. Servis kullanmayan öğrencileri, velileri ders başlamdan önce okula ulaşmalarını sağlayacaklardır. Okulun bilgisi olmadan öğrenciler bir başka yakınına teslim edilmezler. Veli mutlaka bu bilgiyi okul idaresine bildirmelidir.


5. Çalışan aileler, öğrencilerini sabah 08:00 de okula getirip nöbetçi öğretmene teslim edebilirler. Akşam ise en geç 18:30 a kadar öğrencilerini nöbetçi öğretmende teslim alabilirler.Bu öğrenciler için servis bulunmamaktadır. Sabah erken gelip geç giden öğrencilerin ulaşımı, velisi tarafından karşılanacaktır.


6. Öğrencilerimiz servis formunda belirtilen ilgili kişilerden başkasına teslim edilemez. Ancak, olağanüstü durumlarda veli tarafından yazılı olarak bildirildiği takdirde belirtilen kişiye teslim edilebilir. Servis saatinde evde karşılanmaması durumunda öğrenciler okula teslim edilirler.


7.Servis kullanan diğer öğrencilerin ve velilerin bekletilmemesi açısından belirtilen saatlerde hazır bulunulmasına özen gösterilmelidir.


8. Servis saatinde hazır olunmaması durumunda servislerimizin öğrencilerimizi bekleme süresi 3 dakika ile sınırlıdır.


9. Servis hostesinin diğer çocukların güvenliği açısından servisten inmesi kesinlikle yasaktır. Bu yüzden öğrencinin velisi tarafından servis kapısından alınıp teslim edilmesi gerekmektedir.


10. Servislere yiyecek ve içecekle binilmesi kabul edilmemektedir.


11. Servis saatlerinin aksamaması ve bilgi akışının daha sağlıklı olabilmesi için okula iletilmesi gereken bilgilerin servis görevlileri aracılığı ile yapılmayıp telefon aracılığı ile yapılmasına özen gösterilmelidir.


12. Servis saatlerinin aksamaması için başka servis kullanılması ve güzergah değiştirilmesi teklif edilmemelidir.


13. Velisinin izni olmadan öğrenciyi servis ya da velinin belirlediği kişi dışında hiç kimse okuldan alamaz.


14. Veliler çocuklarının almak için sınıfa gitmez, kendileri için ayrılan bölümde beklerler.


15. Sınıf öğretmenleri servislerle giden öğrencileri servis hosteslerinin bulunduğu toplanma yerine götürdükten sonra velisi tarafından alınacak öğrencileri bizzat teslim eder.

16. Öğrenciler evlerinden alınırken  ateş ölçümü yapılmaktadır.

17. Öğrenciler okula ulaştıklarında servisten inişlerinde tekrar ateş ölçümü yapılmaktadır.

18. Servislerimizde dezenfektan ve maske bulunmaktadır.