E-twining PROJESİ

  • Faaliyet Adı:

    E-twining PROJESİ

  • Paylaş:

Açıklama

E-twining, öğretmenlerin ve öğrencilerin aktif olarak katıldığı ve yabancı ortaklarla çalıştığı bir proje kapsamıdır. Özel İstanbul Mahir Ortaokulu olarak farklı öğretmenlerle çalışarak ve öğrencilerimiz için etkinlikler düzenleyerek bu projenin bir parçası olduk. Projemizin ilk adımlarından biri olan "İngilizce Okul Tanıtımı’ videomuz yayında.

Our school is in E-twining!
E-twining is a project scope in which teachers and students actively participate and work with foreign partners. We have become a part of this project by working with different teachers and organizing events for our students. Our "English School Introduction" video, one of the first steps of our project, is online!

Öğrencilerimizin öğretmenleri ile çalışmaları devam ediyor. Kendilerine başarılar diliyoruz.

Video linki:

https://www.youtube.com/watch?v=hcm2ls1i8SY&list=PLkf2v1BXFw4M9aQyPDtoG59qQjipVyPxd&index=1

https://www.youtube.com/watch?v=mOkAgKuPh1U&list=PLkf2v1BXFw4M9aQyPDtoG59qQjipVyPxd&index=2

E-twining projemizi daha yakından görmeye ne dersiniz?
Proje kapsamında çocuklarımız yeni şeyler öğrenmeye, ve öğrendiklerini de hayatlarına geçirmeye tüm hızıyla devam ediyorlar. Haziranın sonuna kadar devam etmesi planlanan projemizin etkinliklerinden bir kısmını sizler için derledik.

Would you like to see our e-twining project closer?
We have compiled some of the activities of our project. Thanks for watching us!

https://www.youtube.com/watch?v=7Pg6Jqml6j4&list=PLkf2v1BXFw4M9aQyPDtoG59qQjipVyPxd&index=3

E-twining çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.
3 farklı ülkeden 10 farklı okulla iş birliği içerisinde yürüttüğümüz projemiz tüm hızıyla devam ediyor. Proje kapsamında 90 öğrencinin katıldığı oylama sonucu ile okulumuz  5 B sınıfı öğrencilerinden Sevde Elbim Ekicinin hazırlamış olduğu ‘Proje Tanıtım Videosu’ birinci seçildi. Öğrencimizi emeklerinden ötürü tebrik edip, başarılarının devamını diliyoruz.