Telefon
WhatsApp

Ortaokul Mezuniyet Töreni 2023

✨13 Haziran Salı akşamı okul bahçemizde 2022-2023 Öğretim yılı Özel İstanbul Mahir Ortaokulu mezuniyet töreni gerçekleşti.

✨Ortaokuldan mezun olan öğrencilerimize aileleri ve öğretmenlerinin katılımıyla güzel bir mezuniyet töreni yapıldı.

✨Mezuniyet törenimize Vakıf Başkanımız da iştirak ettiler ve geceye dair duygu ve düşüncelerini misafirlerimizle paylaştılar.

✨Kurumumuzun açıldığı 2011 yılından itibaren anasınıfı, ilkokul ve ortaokul yıllarını bu çatı altında geçiren ve büyümelerine yakından şahit olduğumuz çok sayıda öğrencimizi mezun ediyor olmak bu yönüyle törenimize özel bir anlam yükledi. Okul Müdürümüz konuşmalarında bu hususa da yer vererek velilerimize kurumumuza duydukları güven sebebiyle teşekkür etti.

✨Mezuniyet töreninde ailelerin mezun öğrenci ile sahneye davet edilmesi ve yine onlara da teşekkür belgesi verilmesi aileleri de duygulandırdı.

✨Program yemek ve plaket takdimi şeklinde iki bölümden oluşurken, öğrencilerinde kendilerine yıllardır emek veren hocalarına hediye ve çiçek takdimi ile üçüncü bir bölüm daha gerçekleşti.

✨Mezuniyet programını hazırlayan tüm idareci, öğretmen ve personeli tebrik ediyor, katılım sağlayan velilerimize teşekkür ediyor, mezun öğrencilerimize bundan sonraki öğrenim hayatlarında başarılar diliyoruz.