ilkokul_Tanitim


 

İLKOKULUMUZDA BUGÜNÜN  KÜÇÜKLERİ, YARININ BÜYÜKLERİ OLMAYA HAZIRLANIYOR...

İlkokul öğrencilerimizin; öğrenmeyi öğrenmiş, bilgiyi transfer etme becerisi gelişmiş, ülke ve dünya sorunlarına duyarlı, becerileri tüm alanlarda çoğalmış, farkındalık düzeyleri gereği gibi oluşmuş bireyler olmaları için, okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte uğraş vermekteyiz. Akademik çalışmaları en ayrıntılı biçimiyle, teknolojik desteklerin tümünü kullanarak öğrencilerimize sunmaktayız. Bunun yanı sıra, okulumuzda öğrencilerimizin kendilerini farklı alanlarda ifade etme imkânı buldukları, birbirinden güzel ve anlamlı etkinlikleri yapabildikleri fiziki şartlara sahip okul olduğumuz için çok mutluyuz. Hayat başarısının oluşumu için atılan sosyal ve akademik gelişim adımlarını, temel olarak kabul ediyor ve çok önemsiyoruz.

Akademik başarının yanında öğrencinin iyi bir vatandaş olma yolunda gerekli temel bilgileri almaları gerektiğini düşünüyoruz. Öğrencilerimizi milli ahlak değerleri taşıyan, gelenek ve göreneklerine bağlı bireyler haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Yurdun kalkınmasında; insan gücünün, aklın ve milli değerlerimize sahip olmanın önemini kavratarak, bir sonraki seviye olan ortaokula öğrencilerimizi hazır hale getirmenin gururunu yaşıyoruz.